Przygotujcie się do egzaminu 8-klasisty z angielskiego! 

Z myślą o uczniach 8 klas i ich rodzicach, stworzyliśmy kurs #Gr8!, który sprawi, że przygotowania do egzaminu z języka angielskiego będą bardziej efektywne i dostosowane do najnowszych wytycznych OKE. Zobaczcie, co dla Was mamy!

Autorski kurs #Gr8 przygotowujący do egzaminu 8-klasisty z angielskiego

Dostęp do 80 lekcji indywidualnych + 20 nagrań wyjaśniających gramatykę

Checklisty z min. najczęściej testowanych słów i funkcji językowych na egzaminie

300 interaktywnych zadań egzaminacyjnych, 50 protipów egzaminacyjnych, 3 autorskie arkusze próbne,

Poznaj nasz kurs #GR8 Oddzwonimy i przedstawimy Ci szczegóły!

7
+

lat na rynku

50
+

autorskich kursów

900
+

lektorów z całego świata

22000
+

uczniów

Czym jest kurs #GR8?

#GR8 to autorski kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego opracowany przez metodyków Tutlo. Przygotowaliśmy dokładny plan działania wypełniony strategiami egzaminacyjnymi, przeanalizowaliśmy najczęstsze błędy, haczyki z arkuszy oraz najczęściej testowane konstrukcje. Kurs zawiera nie tylko lekcje indywidualne i nagrania gramatyczne, ale także arkusze próbne, protipy egzaminacyjne i materiały dla rodziców, którzy chcą wspierać swoje dziecko w rozwoju językowym. Nasz kurs jest zgodny z najnowszymi zmianami wprowadzonymi przez CKE w 2021 r!

Naucz się angielskiego z Tutlo

80 lekcji 1:1 z lektorem

Kurs #GR8 w Tutlo zawiera aż 80 lekcji indywidualnych na żywo i uwzględnia zmiany wymagań wprowadzone przez OKE w 2021, których nie znajdziesz w repetytoriach. Lekcje mogą być realizowane z Polskim Lektorem lub Native speakerem w zależności od poziomu Twojego dziecka. W Tutlo uczycie się na żądanie z każdego miejsca na ziemi, codziennie od 7 do 22 bez sztywnego harmonogramu zajęć.

20 lekcji wideo

Kurs wideo dla uczniów, którzy  chcą jeszcze lepiej przygotować się z mocno wymagających struktur angielskiej gramatyki. Materiał jest zgodny z podstawą programową, ale pokazany nietypowo — będziemy np. doić krowę, żeby nauczyć się 12 czasów stosowanych w języku angielskim 

Zadania interaktywne i protipy

Egzamin ósmoklasisty rozłożyliśmy na części pierwsze: dziecko uczy się mądrze, a nie ciężko! Sprawdziliśmy, jakie są typy zadań, ile ich jest i jak wygląda punktacja. Podpowiemy wam jak rozwiązywać poszczególne zadania i jak podzielić czas pracy na egzaminie, a z naszymi 50 protipami egzaminacyjnymi będzie wam jeszcze łatwiej!
Dostaniecie też dostęp do 300 interaktywnych zadań egzaminacyjnych - system sam zaznacza błędy, więc dziecko utrwala sobie niepoprawne odpowiedzi.

Kurs Grammar for Beginners

W ramach #GR8 otrzymacie dostęp do kursu Grammar for Beginners, który pomoże Twojemu dziecku intensywnie uzupełnić braki i ugruntować już znaną gramatykę, to kompendium wiedzy o gramatyce angielskiej, które obejmuje struktury i słownictwo.

Autorskie arkusze próbne z testem

Testy próbne sprawdzają, w jakim stopniu uczniowie opanowali wiadomości i nabyli umiejętności wymagane na prawdziwym egzaminie. Umożliwiają zaznajomienie się z przebiegiem i wspierają w przygotowaniach do egzaminu 8-klasisty. Oprócz poprawnych odpowiedzi znajdziesz też wyjaśnienia, wiec możesz uczyć się z tego testu próbnego.

Zobacz, jak oceniają Nas inni

O Tutlo

Tutlo to nowoczesne kursy języka angielskiego, które umożliwiają elastyczną naukę angielskiego online z lektorem na żywo.

W przeciwieństwie do kursów oferowanych w tradycyjnych szkołach językowych, Tutlo oferuje rozwiązanie, dopasowane wprost do potrzeb kursanta. Lekcje dostępne są z każdego miejsca na świecie, bez wcześniejszego umawiania się, na żądanie, w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

FAQ

Masz pytanie?

expand_more
Jak działa Tutlo?
Tutlo to platforma językowa umożliwiająca naukę angielskiego online. Platforma łączy użytkowników i lektorów z całego świata, oraz zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów do nauki.
expand_more
Na jakim poziomie językowym muszę być, aby uczyć się w Tutlo?
Nie martw się o swój poziom znajomości angielskiego — Tutlo jest dla każdego.
expand_more
Czego potrzebuje, aby rozpocząć kurs GR8?
Aby korzystać z naszej platformy, wystarczy mieć komputer/tablet/telefon z kamerą i mikrofonem.
expand_more
Dlaczego warto wybrać ten kurs?
Metoda nauczania wg. rekomendacji CKE z 2021 r. Kurs zawiera zarówno wiedzę o leksyce i strukturach gramatycznych, jak i strategie egzaminacyjne. Podpowiemy, jak zdać na 100%.
expand_more
Co wyróżnia przygotowanie do egzaminu w Tutlo na tle konkurencji?
Materiał w 100% autorski. Kurs opracowano na podstawie analizy ilościowej i jakościowej wyników egzaminów z lat poprzednich oraz ubiegłorocznych arkuszy egzaminacyjnych. W pełni uwzględniono zmiany wprowadzone przez CKE we wrześniu 2021 r.