Dlaczego to ważny temat?

Ostatnie lata powiększyły znacząco listę wyzwań działów HR. Wśród wielu jeden z nich jest dziś wyjątkowo mocno odczuwalny – to trudność ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Owszem, rekrutacje nigdy nie były łatwe, ale dziś to naprawdę trudne zadanie. Aby się z nim zmierzyć, musisz przede wszystkim wyjść poza tradycyjne formy zdobywania talentów i zacząć ich szukać tam, gdzie są obecni, czyli ... w social mediach. Najlepszym kanałem komunikacji z pewnością jest LinkedIn. To tam regularnie i systematycznie działając i publikując treści, budujesz wizerunek swojej marki, a jednocześnie możesz skutecznie realizować cele rekrutacyjne.

Czy potrzebujesz...

rozszerzyć listę działań wspierających komunikację z kandydatami?

nowych pomysłów, jak przygotować profil, aby był atrakcyjny dla potencjalnych pracowników? 

stworzyć profesjonalną wizytówkę swojego konta w uwzględnieniem potrzeb kandydatów?

zaprezentować się jako ekspert w swojej branży?

Nic prostszego! Skorzystaj ze wskazówek Kasi Tang i Karoliny Latus z Super Source Me, które na komunikacji na LinkedInie znają się, jak mało kto!

Z e-booka dowiesz się m.in.:

Jak przygotować swój profesjonalny profil LinkedIn?

O czym i jak często pisać na LinkedIn?

W jaki sposób budować sieć kontaktów?

Jakimi działaniami przyciągać uwagę kandydatów i zwiększać zasięgi swoich postów?

O Tutlo

Tutlo to nowoczesne kursy języka angielskiego, które umożliwiają elastyczną naukę angielskiego online z lektorem na żywo.

W przeciwieństwie do kursów oferowanych w tradycyjnych szkołach językowych, Tutlo oferuje rozwiązanie, dopasowane wprost do potrzeb kursanta. Lekcje dostępne są z każdego miejsca na świecie, bez wcześniejszego umawiania się, na żądanie, w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Wyjdź poza tradycyjne formy komunikacji z kandydatami i bądź obecny tam, gdzie są twoi potencjalni pracownicy. Skorzystaj z możliwości social mediów.