140 lekcji gratis w promocji świątecznej! Promocja kończy się za
0
dni
0
godzin
0
minut
0
sekund
Sprawdź ofertę!
arrow_forward

Umów się na darmową lekcję próbną!

Naucz się angielskiego z Tutlo

Dlaczego warto się uczyć?

Kacper, nasz metodyk tłumaczy, dlaczego warto odkurzyć swój angielski i w jaki sposób uczymy w Tutlo.

Sesja z lektorem, metodykiem, native speakerem

Podczas indywidualnej rozmowy nasz metodyk ustali Twój początkowy poziom angielskiego i wytyczy plan ścieżki rozwoju oraz rodzaj kursu, na którym najwięcej skorzystasz w toku nauki. Po sesji otrzymasz pisemny feedback.

Darmowa lekcja próbna

Wypróbuj nas za darmo i umów się na indywidualną lekcję angielskiego online z native speakerem lub polskim lektorem. Zobacz, jak działa nasza platforma. Bez zobowiązań!

Spersonalizowany kurs angielskiego

Sprawdź swoją wiedzę w ramach testu językowego i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach a stworzymy dla Ciebie szyty na miarę kurs angielskiego.

Nasze najpopularniejsze kursy

Kurs dla dzieci

Czy wiesz, że dzieci, które uczą się języka, rozwijają się szybciej? Tutlo to angielski dla nastolatków i dzieci: konwersacje, korepetycje i przygotowanie do egzaminów. Bez dojazdów i stresu.

7
+

lat na rynku

50
+

autorskich kursów

900
+

lektorów z całego świata

22000
+

uczniów

platforma tutlo

Nauczyciele z całego Świata czekają na Ciebie

Tutlo to platforma globalna, możesz uczyć się w formie konwersacji 1 na 1 z nauczycielami pochodzącymi zarówno z USA, Wielkiej Brytanii czy Kanady. To Ty decydujesz kto będzie Twoim Tutorem. Uczysz się o dowolnej porze między 7 a 22, przez aplikację mobilną czy przez komputer. Baw się dobrze!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Dostępny
Native Speaker

Hamza Hamzagic

Dostępny
Native Speaker

Alex Slater

Zajęty
Polski Lektor

Marika Wójcik

Dostępny
Native Speaker

Siobhan Gallacher

Dostępny
Native Speaker

Ntlaletse Tseka

Dostępny
Polski Lektor

Karol Wieczorek

Dostępny
Native Speaker

Sehrina Pillay

Dostępny
Polski Lektor

Klaudia Więcek

Zobacz, jak oceniają Nas inni

O Tutlo

Tutlo to nowoczesne kursy języka angielskiego, które umożliwiają elastyczną naukę angielskiego online z lektorem na żywo.

W przeciwieństwie do kursów oferowanych w tradycyjnych szkołach językowych, Tutlo oferuje rozwiązanie, dopasowane wprost do potrzeb kursanta. Lekcje dostępne są z każdego miejsca na świecie, bez wcześniejszego umawiania się, na żądanie, w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

FAQ

Masz pytanie?

expand_more
Jak działa Tutlo?
Tutlo to platforma językowa umożliwiająca naukę angielskiego online. Platforma łączy użytkowników i lektorów z całego świata, oraz zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów do nauki.
expand_more
Jak zacząć przygodę z angielskim w Tutlo?
Załóż sobie konto na Tutlo.com i zaloguj się. Wybierz lektora na podstawie zdjęcia oraz opisu i zacznij lekcję. W czasie pierwszej lekcji ustalimy Twój poziom językowy i zaproponujemy Ci indywidualną ścieżkę nauki.Nauczyciel dobierze odpowiednią dla Ciebie lekcję i wyświetli Ci wszystkie niezbędne materiały edukacyjne. Nie potrzebujesz podręcznika, ani notatek, bo podsumowanie dostaniesz od nas zaraz po zakończonych zajęciach. Lekcje są ułożone tak, aby jak najbardziej rozbudowywać Twoje słownictwo i ułatwić komunikację. To naprawdę proste. Wypróbuj lekcje z native speakerem i mów po angielsku od pierwszej lekcji.
expand_more
Dlaczego warto uczyć się z native speakerem?
Nie bój się lekcji angielskiego z Native Speakerem! To doświadczony lektor, który dostosowuje poziom lekcji i słownictwo do Ciebie. Na lekcji indywidualnej cała uwaga nauczyciela poświęcona jest Tobie i Twoim potrzebom. Możesz pytać, o co chcesz i powtarzać materiał, którego jeszcze nie rozumiesz! Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z angielskim, możesz mówić w tym języku — już od pierwszej lekcji. Wszystkie potrzebne słówka i materiały znajdziesz na ekranie w czasie swojej lekcji.
expand_more
Czy mogę uczyć się też z polskimi lektorami?
Dla mniej zaawansowanych uczniów i dla osób, które chcą poćwiczyć gramatykę, mamy też polskich lektorów i English Ekspertów. Nie martw się. W Tutlo na pewno znajdziesz najlepszego dla siebie nauczyciela.
expand_more
Na jakim poziomie językowym muszę być, aby uczyć się w Tutlo?
Nie martw się o swój poziom znajomości angielskiego — Tutlo jest dla każdego.
expand_more
Czego potrzebuje, aby korzystać z platformy Tutlo?
Aby korzystać z naszej platformy, wystarczy mieć komputer/tablet/telefon z kamerą i mikrofonem.