140 lekcji gratis w promocji świątecznej! Promocja kończy się za
0
dni
0
godzin
0
minut
0
sekund
Sprawdź ofertę!
arrow_forward

Angielski dla Klientów
Banku BNP Paribas

Odbierz pakiet 10 bezpłatnych lekcji angielskiego w Tutlo!

Odbierz 10 bezpłatnych lekcji

Korzyści nauki w Szkole Tutlo

Nauczyciele z całego świata

Tutlo to platforma gdzie możesz uczyć się z native speakerami z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady. To Ty decydujesz, kto będzie Twoim lektorem i zmieniasz nauczyciela, kiedy tylko chcesz.

Elastyczny grafik

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego, ale nie masz na to dużo czasu? W Tutlo uczysz się na żądanie z każdego miejsca i wybranym przez siebie czasie. Wystarczy Ci komputer lub telefon wyposażony w kamerę i mikrofon.

Lekcja próbna

Umów się na lekcję 1:1 i poznaj jednego z naszych 900 lektorów. Przetestuj Tutlo, zobacz, co nas wyróżnia.

Polska marka

Tutlo współtworzy Damian Strzelczyk – laureat listy „30 przed 30” Forbesa. To polska firma, która zajęła 50 miejsce w rankingu Financial Times FT1000 - najszybciej rozwijających się firm europejskich.

20-minutowe lekcje

Szanujemy Twój czas i skupienie, dlatego stawiamy na krótsze, ale bardziej efektywne lekcje. Każda sesja trwa domyślnie 20 minut. W żadnym wypadku nie jest to sztywna reguła: możesz uczyć się także przez 30, 40, czy 60 minut w sesji. Jak to mówią Anglicy - "sky is the limit".

Profesjonalni metodycy

Specjalna kadra metodyków przygotowana do pracy z dziećmi, w nauczaniu początkowym, oraz z dorosłymi na każdym poziomie.

O Tutlo

Tutlo to nowoczesne kursy języka angielskiego, które umożliwiają elastyczną naukę angielskiego online z lektorem na żywo.

W przeciwieństwie do kursów oferowanych w tradycyjnych szkołach językowych, Tutlo oferuje rozwiązanie, dopasowane wprost do potrzeb kursanta. Lekcje dostępne są z każdego miejsca na świecie, bez wcześniejszego umawiania się, na żądanie, w dowolnie wybranym przez siebie momencie.