poznaj Tutlo4school

Podejmij wyzwanie językowe. Kontynuuj program "Native speaker w mojej szkole"

Przełamujemy barierę językową z native speakerem! Podejmij wyzwanie i zrealizuj 3 bezpłatne lekcje przez komputer z dowolnym nauczycielem Tutlo!

Misją Tutlo jest budowanie umiejętności lingwistycznych i przełamywanie bariery językowej w komfortowy i skuteczny sposób. Celem akcji “Native speaker w mojej szkole” jest  obcowanie z autentycznie brzmiącym językiem angielskim, poprzez spotkania z anglojęzycznymi Tutorami na żywo..  Lekcje mają również wpłynąć na wyzbycie się lęku przed mówieniem w obcym języku, czyli przełamanie wspomnianej wcześniej bariery językowej.
Dla Ciebie, Drogi Rodzicu, jest to szansa na weryfikację umiejętności językowych Twojej pociechy, która odbędzie się  pod fachowym okiem Native Speakerów, czyli nauczycieli, dla których język angielski jest językiem ojczystym.

wygoda, oszczędność czasu i brak uciążliwych dojazdów
indywidualne lekcje 1:1 online z lektorami z całego świata
ciekawe tematy dostosowane do Twoich potrzeb i zainteresowań
podsumowaniem i ocena postępów dziecka

Dołącz do akcji i odbierz 3 darmowe lekcje angielskiego

Jeżeli chcesz zagwarantować swojemu dziecku udział w programie, wypełnij formularz.

FAQ

Masz pytanie?

Czy wzięcie udziału dziecka w programie “Native speaker w mojej szkole” będzie mnie cokolwiek kosztować?
expand_more
Celem programu “native speaker w mojej szkole” jest obcowanie z autentycznie brzmiącym językiem angielskim poprzez spotkania z anglojęzycznymi Tutorami na żywo. Lekcje mają również wpłynąć na wyzbycie się lęku przed mówieniem w obcym języku, czyli przełamanie wspomnianej wcześniej bariery językowej. Znajdziesz go tutaj: LINK
Jaki jest cel akcji?
expand_more
Celem akcji “Native speaker w mojej szkole” jest obcowanie z autentycznie brzmiącym językiem angielskim poprzez spotkania z anglojęzycznymi Tutorami na żywo. Lekcje mają również wpłynąć na wyzbycie się lęku przed mówieniem w obcym języku, czyli przełamanie wspomnianej wcześniej bariery językowej.
Moje dziecko wzięło udział w akcji. Chcę, aby moje dziecko kontynuowało naukę w Tutlo. Co muszę zrobić?
expand_more
Cieszymy się bardzo! Po zakończeniu akcji programu, otrzymasz od nas wiadomość mailową, w której proponujemy Ci możliwość umówienia konsultacji z metodykiem przygotowanym do pracy z dziećmi. Określi on precyzyjnie poziom i potrzeby językowe Twojego dziecka, a następnie pokieruje Cię w dalszych krokach związanych z zapisem dziecka na pełnowymiarowy kurs angielskiego w Tutlo.
Czy ja też mogę sprawdzić swój angielski?
expand_more
Oczywiście! Jeżeli chcesz sprawdzić swój angielski, wystarczy że zapiszesz się na darmową lekcję próbną, podczas której jeden z naszych metodyków dokładnie określić Twój poziom angielskiego oraz zaproponuje ścieżkę rozwoju. Aby umówić bezpłatną lekcję próbną, prosimy wypełnij formularz dostępny tutaj: https://hello.tutlo.com/odbierz-prezent