YELLOW
FRIDAY

Sale

PODWAJAMY LICZBĘ LEKCJI ANGIELSKIEGO*

Zasługujesz od życia na więcej. Zasługujesz na podróżowanie po świecie, lepsze zarobki, karierę usłaną sukcesami, poznawanie ludzi i kultur. To wszystko jest w Twoim zasięgu.

Promocja kończy się za:

0
Dni
0
Godziny
0
Minuty
0
Sekundy

Potrzebujesz sposobu na opanowanie języka angielskiego, ale zamiast tego:

Masz złe wspomnienia ze szkolnej ławki

bezrefleksyjne wkuwanie słówek
zacinające się płyty z nagraniami
niejasne tłumaczenia gramatyki
brak empatii i zrozumienia
ocenianie i egzaminy

Wydaje ci się, że nauka języków nie jest dla Ciebie

ciężko przychodzi Ci zapamiętywanie
zamykasz się w sobie przez najmniejszy błąd
szybko rezygnujesz

Nie wiesz jak zacząć i gdzie

szukanie szkoły przyprawia Cię o ból głowy
masz wątpliwości co do skuteczności metody
nie wiesz gdzie szukać kursów specjalistycznych

Bez względu na wszystko, wiesz, że ZASŁUGUJESZ NA SUKCES.
Głowa do góry! Doskonale wiemy jak się czujesz. Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc! Przedstawiamy Ci kurs angielskiego dopasowany do Twoich potrzeb.

Nauczyciele z całego świata

Tutlo to platforma gdzie możesz uczyć się z native speakerami z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady. To Ty decydujesz, kto będzie Twoim lektorem i zmieniasz nauczyciela, kiedy tylko chcesz.

Elastyczny grafik

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego, ale nie masz na to dużo czasu? W Tutlo uczysz się na żądanie z każdego miejsca i wybranym przez siebie czasie. Wystarczy Ci komputer lub telefon wyposażony w kamerę i mikrofon.

Lekcja próbna

Umów się na lekcję 1:1 i poznaj jednego z naszych 900 lektorów. Przetestuj Tutlo, zobacz, co nas wyróżnia.

Polska marka

Tutlo współtworzy Damian Strzelczyk – laureat listy „30 przed 30” Forbesa. To polska firma, która zajęła 50 miejsce w rankingu Financial Times FT1000 - najszybciej rozwijających się firm europejskich.

20-minutowe lekcje

Szanujemy Twój czas i skupienie, dlatego stawiamy na krótsze, ale bardziej efektywne lekcje. Każda sesja trwa domyślnie 20 minut. W żadnym wypadku nie jest to sztywna reguła: możesz uczyć się także przez 30, 40, czy 60 minut w sesji. Jak to mówią Anglicy - "sky is the limit".

Profesjonalni metodycy

Specjalna kadra metodyków przygotowana do pracy z dziećmi, w nauczaniu początkowym, oraz z dorosłymi na każdym poziomie.

To Twój najlepszy moment, żeby zacząć, dlatego kuj żelazo póki gorące. Z okazji Yellow Friday mamy dla Ciebie specjalną ofertę:
2x więcej lekcji angielskiego w Tutlo!

Wypełnij formularz i odbądź indywidualną lekcję próbną, na której dowiesz się na jakim etapie jesteś. Określ swój cel, a my pokażemy Ci jak możesz do niego dojść! Poznasz wypracowaną przez nas metodę skutecznej nauki języka angielskiego.
Oferta jest limitowana, trwa tylko do końca listopada. Nie czekaj i już dziś zapracuj na lepsze jutro!

*Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie

Wypełnij formularz

Zobacz, jak oceniają Nas inni

FAQ

Masz pytanie?

Jak działa to całe Tutlo?
expand_more
Tutlo, czyli szkoła językowa online, w której uczysz się angielskiego jak księciunio. Znajdziesz u nas lektorów z całego świata, a dodatkowo zapewnimy Ci dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów do nauki*. Masz ochotę poćwiczyć angielski? Świetnie! Wystarczy że wejdziesz na naszą platformę i połączysz się z wybranym lektorem. To takie proste!
Okej, to w takim razie jak mogę się zacząć uczyć?
expand_more
Przede wszystkim zarejestruj się na Tutlo.com. Bez tego ani rusz. Następnie wejdź na platformę, wybierz lektora, który przypadł ci do gustu i zacznij lekcję. Nie wiesz do końca, jak tam z tym Twoim angielskim? No my też nie, dlatego na lekcji ustalimy Twój poziom językowy i zaproponujemy Ci indywidualną ścieżkę nauki.
A po zakupie kursu muszę coś jeszcze dokupować?
expand_more
Nie no co ty, absolutnie. Nie nabijamy niepotrzebnych kosztów. W Tutlo nie potrzebujesz podręcznika, ani notatek, bo podsumowanie dostaniesz od nas zaraz po zakończonych zajęciach, a moduły lekcyjne są przygotowane przez nas.
Słyszałem, że w szkole uczą Native Speakerzy. Kim oni są?
expand_more
Native Speakerzy, czyli rodzimi użytkownicy języka angielskiego! Gorąco polecamy naukę z nimi. Są to doświadczeni lektorzy, którzy dopasują poziom lekcji i słownictwo do Twoich potrzeb. Nikt nie wytłumaczy ci smaczków i niuansów języka angielskiego tak jak oni! Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z angielskim, to dzięki Native Speakerom rzucisz się w wir angielskiego już od pierwszej lekcji. Lepiej zacząć się nie da!
No dobrze, a jeżeli chcę uczyć się z polskim lektorem?
expand_more
Żaden problem. W naszej szkole uczą też Polacy.
A to ja muszę znać jakkolwiek angielski żeby zacząć kurs?
expand_more
Absolutnie nie. Możesz być kompletnie zielony, a możesz mówić jak Szekspir - w naszej szkole każdy znajdzie kurs na miarę swoich możliwości!
Czego potrzebuję, żeby zacząć kurs?
expand_more
Największej zdobyczy czasów nowożytnych: Internetu. Poza tym przyda Ci się też jakiś laptop, telefon lub tablet. Pamiętaj też, żeby urządzenie miało sprawny mikrofon oraz kamerkę!
Znacie się w ogóle na nauce angielskiego?
expand_more
Doskonałe pytanie! Szczerze mówiąc: tak, znamy się jak mało kto. Jako Tutlo uczymy angielskiego online już od 7 lat. Obecnie mamy 26 561 uczniów. Mamy wielką nadzieję, że staniesz się naszym 26 562 uczniem ;)
Ile czasu będę musiał przeznaczyć na naukę?
expand_more
Ciekawostka nr 1: statystyczny uczeń Tutlo uczy się średnio 83 minuty tygodniowo.
Ciekawostka nr 2: nic nie musisz, a na naukę możesz przeznaczyć tyle czasu, ile ci się podoba
Ciekawostka nr 3: wybierając kurs, możesz określić, ile czasu chcesz poświęcić na naukę, a my się do tego jak najbardziej dopasujemy
Najlepsza ciekawostka: w czasie trwania kursu Tutlo lekcje Ci nie przepadają!