POZNAJ TUTLO FOR EDUCATION

Zapraszamy do programu "Native speaker w każdej szkole"

Szkoła angielskiego online Tutlo łączy siły ze szkołami i zmienia oblicze polskiej edukacji językowej: uzupełnia program nauczania o ćwiczenie umiejętności mówienia po angielsku, pod okiem native speakera.

W ramach programu “Native speaker w każdej szkole”, Uczniowie bezpłatnie rozwijają swoje umiejętności językowe - w szczególności kompetencję tzw. “mówienia” - na bezpłatnych warsztatach i na lekcjach indywidualnych przeprowadzanych na platformie Tutlo (www.tutlo.pl).

Jak działa akcja?

1. W rozmowie ustalamy terminy i szczegóły; 

2. Każdy uczeń otrzymuje od Tutlo 2 godziny spotkań z native speakerem (na żywo oraz online);

3. Szkoła otrzymuje od Tutlo darmowe kursy językowe w formie darowizny.

Wiodącymi celami akcji są:

wsparcie polskich szkół w procesie rozwoju kompetencji językowych uczniów
przełamywanie bariery językowej
rozbudzenie w uczniach pasji do nauki języków - także poprzez interakcje z przedstawicielami wielu kultur
wyrównywanie szans

Dołącz do językowej rewolucji już dziś! Wypełnij poniższy formularz i podaruj swoim uczniom prezent w postaci płynnego angielskiego z programem Native Speaker w każdej szkole.

FAQ

Masz pytanie?

Czy wzięcie udziału dziecka w programie “Native speaker Tutlo w mojej szkole” będzie mnie cokolwiek kosztować?
expand_more
Celem programu “native speaker Tutlo w mojej szkole” jest obcowanie z autentycznie brzmiącym językiem angielskim poprzez spotkania z anglojęzycznymi Tutorami na żywo. Lekcje mają również wpłynąć na wyzbycie się lęku przed mówieniem w obcym języku, czyli przełamanie wspomnianej wcześniej bariery językowej. Znajdziesz go tutaj: LINK
Jaki jest cel akcji?
expand_more
Celem akcji “Native speaker Tutlo w mojej szkole” jest obcowanie z autentycznie brzmiącym językiem angielskim poprzez spotkania z anglojęzycznymi Tutorami na żywo. Lekcje mają również wpłynąć na wyzbycie się lęku przed mówieniem w obcym języku, czyli przełamanie wspomnianej wcześniej bariery językowej.
Czy ja też mogę sprawdzić swój angielski?
expand_more
Oczywiście! Jeżeli chcesz sprawdzić swój angielski, wystarczy że zapiszesz się na darmową lekcję próbną, podczas której jeden z naszych metodyków dokładnie określić Twój poziom angielskiego oraz zaproponuje ścieżkę rozwoju. Aby umówić bezpłatną lekcję próbną, prosimy wypełnij formularz dostępny tutaj: https://hello.tutlo.com/odbierz-prezent